Advokáti pro trestní právo v Liberci

10. 11. 2022

S cílem zajistit komplexní ochranu práv našich klientů jsme během posledního roku zařadili mezi poskytované služby i trestní právo. Trestnímu právu se momentálně v našem týmu věnují advokáti Jiří Vozák a Miroslav Lelek. Oba mají s trestním právem zkušenosti nejen z advokacie, ale i ze soudnictví či státního zastupitelství.

Pro klienty zajišťujeme jak obhajobu obviněných, tak zastupování poškozených a obětí v trestním řízení. Současně klienty zastupujeme při podání vysvětlení na Policii ČR, pomáháme jim se sepsáním trestních oznámení a konzultujeme s nimi jakékoliv otázky týkající se trestního práva.

Pokud tedy hledáte advokáta na trestní právo v severních Čechách, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím sekce Kontakt. Vaši důvěru nezklameme.

Další aktuality

Novinky v oblasti provozu motorových vozidel

Omezit zbytečnou byrokracii v oblasti provozování motorových vozidel má za cíl novela zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, jejíž jednotlivé části budou v průběhu letošního roku vstupovat v účinnost.…

Zákaznické recenze a jejich ověřování

Začátkem roku 2023 začala platit novela zákona o ochraně spotřebitele, která nově upravuje oblast zákaznických (spotřebitelských) recenzí. Poskytuje-li prodávající přístup k hodnocení svých výrobků nebo služeb, musí nově informovat také o…