Advokáti pro trestní právo v Liberci

10. 11. 2022

S cílem zajistit komplexní ochranu práv našich klientů jsme během posledního roku zařadili mezi poskytované služby i trestní právo. Trestnímu právu se momentálně v našem týmu věnují advokáti Jiří Vozák a Miroslav Lelek. Oba mají s trestním právem zkušenosti nejen z advokacie, ale i ze soudnictví či státního zastupitelství.

Pro klienty zajišťujeme jak obhajobu obviněných, tak zastupování poškozených a obětí v trestním řízení. Současně klienty zastupujeme při podání vysvětlení na Policii ČR, pomáháme jim se sepsáním trestních oznámení a konzultujeme s nimi jakékoliv otázky týkající se trestního práva.

Pokud tedy hledáte advokáta na trestní právo v severních Čechách, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím sekce Kontakt. Vaši důvěru nezklameme.

Další aktuality

Zrušení záruky pro spotřebitele

Prezident republiky již podepsal Parlamentem schválenou novelu občanského zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele, o které jsme vás informovali v minulém týdnu. V tomto příspěvku se zaměříme na novelu občanského zákoníku, která…

Ochrana spotřebitele a její změny

Na podpis prezidenta nyní čeká Parlamentem schválená novela občanského zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele. Ta přináší zejména pro provozovatele e-shopů nové povinnosti vyplývající z unijních předpisů. Změny se týkají…