Advokáti pro trestní právo v Liberci

10. 11. 2022

S cílem zajistit komplexní ochranu práv našich klientů jsme během posledního roku zařadili mezi poskytované služby i trestní právo. Trestnímu právu se momentálně v našem týmu věnují advokáti Jiří Vozák a Miroslav Lelek. Oba mají s trestním právem zkušenosti nejen z advokacie, ale i ze soudnictví či státního zastupitelství.

Pro klienty zajišťujeme jak obhajobu obviněných, tak zastupování poškozených a obětí v trestním řízení. Současně klienty zastupujeme při podání vysvětlení na Policii ČR, pomáháme jim se sepsáním trestních oznámení a konzultujeme s nimi jakékoliv otázky týkající se trestního práva.

Pokud tedy hledáte advokáta na trestní právo v severních Čechách, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím sekce Kontakt. Vaši důvěru nezklameme.

Další aktuality

Prováděcí předpisy k novému stavebnímu zákonu zveřejněny ve Sbírce zákonů

Již za 2 týdny nabude v plné síle účinnosti nový stavební zákon. Přesto teprve nyní vyšly ve Sbírce zákonů jeho klíčové prováděcí předpisy. Jedná se o vyhlášku Ministerstva pro místní rozvoj…

Jak začít podnikat - 1. díl (OSVČ x s.r.o.)

Jak začít podnikat? Zahájení podnikatelské činnosti je často zásadním životním rozhodnutím. Jako všem takovým rozhodnutím by proto měla předcházet důkladná příprava. Ta by měla obsahovat i zvážení celé řady právních…