Nemovitosti a stavební právo

Máme bohaté zkušenosti s komplexním poradenstvím v oblasti práva nemovitostí týkajících se nejen jejich převodu, ale též jakýchkoliv dalších poměrů včetně nájmu, vymezování jednotek, zřizování věcných břemen, či zastupování při soudním vypořádání spoluvlastnictví. V naší praxi také dlouhodobě spolupracujeme s několika realitními kancelářemi.

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti stavebního práva. Provedeme váš projekt povolovacími procesy bez zbytečných zdržení a pomůžeme Vám s obranou proti nezákonnému postupu státních orgánů. Posoudíme případná riziko Vašeho záměru s ohledem na jeho soulad s právními předpisy a pomůžeme Vám vyřešit případné námitky účastníků řízení. Obce zastupujeme v územních a stavebních řízeních týkajících se záměrů, které mohou negativně působit na území či obyvatelstvo obce. Máme také bohaté zkušenosti se zastupováním klientů v rámci soudního přezkumu územních a stavebních rozhodnutí.

V rámci služeb týkajících se nemovitostí a stavebního práva zajišťujeme klientům zejména:

Napište nám

Proč KODAP legal?

Kromě právních služeb Vám můžeme zajistit díky spolupráci se skupinou KODAP také služby z oblastí daní, účetnictví či auditu.

Na odbornou úroveň naší práce klademe ty nejvyšší nároky a za kvalitu své práce ručíme. Věnovat se Vám bude vždy právník s patřičnou zkušeností a specializací.

Díky početnému týmu jsme schopni na Vaše požadavky reagovat prakticky okamžitě. Práci organizujeme vždy podle Vašich potřeb.

Nabídneme Vám takové právní řešení, kterému budete rozumět. Zákony umíme přeložit do lidské řeči.

Se všemi jednáme vždy poctivě a férově. Hledáme to nejefektivnější řešení pro business a klienty nikdy neženeme do zbytečných sporů. Zakládáme si na dodržování etického kodexu advokátů.

Vážíme si Vaší důvěry a zakládáme si na přísném dodržování advokátní mlčenlivosti. U nás jsou Vaše informace v bezpečí.

0
Advokátů
0
Let zkušeností
0 +
Spokojených klientů
0 hod
Maximální reakční doba

Jsme součástí skupiny KODAP a ETL

V rámci skupiny KODAP a ETL Global jsme Vám schopni pomoci nejen s právem, ale i v oblastech daní, účetnictví, zpracování mezd a auditů, a to ve většině zemí EU.