Obchodní spory

Řídíme se pravidlem, že nejlepší spor je ten, který se podaří ukončit dohodou.

Proto se vždy snažíme před zahájením soudního sporu hledat pro klienta levnější a efektivnější řešení, a jsme v tom zpravidla úspěšní.

Máme zároveň bohaté zkušenosti se zastupováním klientů ve všech myslitelných obchodních sporech, a to jak před obecnými tak před rozhodčími soudy. Klientům také asistujeme při mediacích.
V rámci služeb obchodních sporů zajišťujeme klientům zejména:

Napište nám

Proč KODAP legal?

Kromě právních služeb Vám můžeme zajistit díky spolupráci se skupinou KODAP také služby z oblastí daní, účetnictví či auditu.

Na odbornou úroveň naší práce klademe ty nejvyšší nároky a za kvalitu své práce ručíme. Věnovat se Vám bude vždy právník s patřičnou zkušeností a specializací.

Díky početnému týmu jsme schopni na Vaše požadavky reagovat prakticky okamžitě. Práci organizujeme vždy podle Vašich potřeb.

Nabídneme Vám takové právní řešení, kterému budete rozumět. Zákony umíme přeložit do lidské řeči.

Se všemi jednáme vždy poctivě a férově. Hledáme to nejefektivnější řešení pro business a klienty nikdy neženeme do zbytečných sporů. Zakládáme si na dodržování etického kodexu advokátů.

Vážíme si Vaší důvěry a zakládáme si na přísném dodržování advokátní mlčenlivosti. U nás jsou Vaše informace v bezpečí.

0
Advokátů
0
Let zkušeností
0 +
Spokojených klientů
0 hod
Maximální reakční doba

Jsme součástí skupiny KODAP a ETL

V rámci skupiny KODAP a ETL Global jsme Vám schopni pomoci nejen s právem, ale i v oblastech daní, účetnictví, zpracování mezd a auditů, a to ve většině zemí EU.