Územní plánování a právo životního prostředí​

Pomáháme obcím s přípravou a pořízením územně plánovací dokumentace a zajišťujeme veškeré související právní služby. Zastoupíme obec při jednání s developerem a pomůžeme jí vyjednat co nejvýhodnější podmínky.

Zastupujeme také developery a společnosti věnující se nemovitostem ve všech otázkách souvisejících s územním plánováním (např. při obraně proti změně územního plánu).
Zastupujeme developery také v rámci následných povolovacích procesů připravovaných záměrů (zejména v územním a stavebním řízením).

Pomáháme obcím i developerům v otázkách týkajících se životního prostředí a jeho jednotlivých složek (vodoprávní řízení, odpadové hospodářství, řízení dle zákona o ochraně ovzduší, horního zákona, posouzení vlivů na životní prostředí – EIA)

Napište nám

Proč KODAP legal?

Kromě právních služeb Vám můžeme zajistit díky spolupráci se skupinou KODAP také služby z oblastí daní, účetnictví či auditu.

Na odbornou úroveň naší práce klademe ty nejvyšší nároky a za kvalitu své práce ručíme. Věnovat se Vám bude vždy právník s patřičnou zkušeností a specializací.

Díky početnému týmu jsme schopni na Vaše požadavky reagovat prakticky okamžitě. Práci organizujeme vždy podle Vašich potřeb.

Nabídneme Vám takové právní řešení, kterému budete rozumět. Zákony umíme přeložit do lidské řeči.

Se všemi jednáme vždy poctivě a férově. Hledáme to nejefektivnější řešení pro business a klienty nikdy neženeme do zbytečných sporů. Zakládáme si na dodržování etického kodexu advokátů.

Vážíme si Vaší důvěry a zakládáme si na přísném dodržování advokátní mlčenlivosti. U nás jsou Vaše informace v bezpečí.

0
Advokátů
0
Let zkušeností
0 +
Spokojených klientů
0 hod
Maximální reakční doba

Jsme součástí skupiny KODAP a ETL

V rámci skupiny KODAP a ETL Global jsme Vám schopni pomoci nejen s právem, ale i v oblastech daní, účetnictví, zpracování mezd a auditů, a to ve většině zemí EU.